| Andreeas_Andreeas_1997 a întrebat:

Mai fetelor,dragutelor laughingvreau sa ma ajutati si pe mine cu ceva.ce inseamna pentru voi ca un baiat sa aiba acel ceva? Am. avut multe relatii,dar nu a fost niciuna pe placul meu.mi s-a luat de vrajeli,, politicoase" cum ca il iubeste pe fostul ori ca vrea sa faca o pauza...nici nu mai stiu ce sa mai fac :'( AJUTATI-MA!

Răspuns Câştigător
| NINAAAAAAA a răspuns:

Buna, in primul rand nu poti fii pe placul toturor, va veni cineva potrivit si pentru tine dar la momentul oportun...din punctul meu de vedere cele mentionate mai sus de tine uneori pot fi doar scuze, eu daca as folosi acele scuze le-as folosi in ideea ca nu imi place indeajuns de mult baiatul respectiv si nu vreau sa il ranesc dar asta nu inseamna ca trebuie sa fie ceva batut in cuie. Consider ca un baiat ar trebui sa fie: politicos, respectuos, atent, romantic, sa vorbeasca frumos, glumet, iubitor, pasator, iar daca ai toate acestea sau cel putin marea majoritate eu zic ca nu ai de ce sa iti faci griji, in caz contrar trebuie sa schimbi unele lucruri la tine, sa nu uiti niciodata ca trebuie sa lasi mereu fata sa intre inaintea ta si chiar sa ii deschizi usa, trebuie sa o faci sa se simta bine in compania ta. Dar sa stii ca mai exista cazuri in care na poate fata inca il place pe fostul, oricum tu incearca sa dai tot ce ai mai bun dar ai grija sa fi un pic smecher, fetelor le place asta. Apropo cati ani ai? happy

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Nu poti fii compatibil cu oricine. De asta ai parte de dezamagiri pentru ca nu ai gasit inca persoana potrivita. Nu trebuie sa le incerci pe toate pana o gasesti. Cu cat incerci mai multe cu atat suferi mai mult. De ce atata graba? Cand o sa o gasesti o sa simti asta.

| Andreeas_Andreeas_1997 explică:

Problema e ca eu am mereu simturile defecte laughing dar asta e...

| Andreeas_Andreeas_1997 explică:

Am 17 ani big grin eu sunt si atent si respectuos cu fetele.pe la 15 ani am fost atat de atent cu o fata incat a avut impresia ca vreau sa o cumpar laughing

| NINAAAAAAA a răspuns (pentru Andreeas_Andreeas_1997):

Inseamna ca problema nu e la tine ci pur si simplu nu ai gasit inca fata potrivita :p

| SpeșălGirl a răspuns:

Pentru mine ''acel ceva'' inseamna starea pe care mi-o provoaca persoana respectiva.Cand ma aflu cu iubitul meu, am emotii puternice, de fiecare data, chiar daca a trecut o perioada lunga de cand suntem impreuna.Inseamna ca nu trebuie sa ma prefac langa partener, ca pot sa fiu eu, cu tot cu defectele pe care le am.Inseamna ca ma face sa ma simt in al 9-lea cer si ca doar cu un mesaj imi poate face ziua perfecta.Inseamna ca ma impresioneaza prin felul lui de a se comporta, sunt multe.Nu stiu daca ai inteles ceva, dar am incercat sa exprim cat mai concret ideile melelaughingTrebuie sa fie acel ''wow'' pentru persoana aceea, intelegi tu.