| QuInt0 a întrebat:

Mai pun inca o intrebare de genu.deci in C nu mai am absolut nimic deci am mutat tot in D (eu am C, D, E, F ) si tot imi apare 0 bytes disponibil si in total am 25 GB... ce tot are oare cand downloadez ceva se duce undeva in C unde nu am intrat eu sau.chiar nu stiu si nu ma lasa sa downloadez nimic chiar daca eu la optiuni am setat sa se duca in D sau sa ma intrebe unde vreau sa se duca si pedegeaba nici macar o poza nu pot sa downloadez va rog ajutati`ma dar daca e vorba sa reinstalez windowsul nuprea pot pentru ca acum 2-3 saptamani mi l`am reinstalat si aceea persoana cere 50 lei pentru un reinstal si nu imi permit adica parinti sa dea cate 50 lei pe luna eu vreau sa invat sa reinstalez dar nu am cd nu am nimicsad din pacate va rog chiar e o problema grava pentru minesad Multumesc! app nu imi merge nici sa ma uit pe youtube macar nici messengeru nu imi mergestraight face deci ma rupe spatiu astacrying

2 răspunsuri:
| QuInt0 explică:

Am nod32 si aseara am dat o scanare.si nu a gasit nici un virus si nu pot sa descarc nimic...nu ma lasa sa descarc chiar daca am setat sa se duca in D orice descarc dar tot nu ma lasa eu cred ca tot ce am downloadat pana acum s`a dus si in C si de aia nu mai am spatiu ca in D am in total 100Gb adica 98 si in C am 25 si din aia 98 de pe D mai am 60 si adica nu stiu... daca poti sa ma ajuti

| CurcubeuMov a răspuns:

Ori ai luat Troian ori e un virus nenorocit care iti distruge incet, incet tot pc`ul.
Ai grija sa nu iti distrugi placa.
Asa, deci. Ce poti sa faci...ai antivirus? Cat de bun e? Daca nu e cine stie ce, incearca sa faci rost de ceva mai bun. Sau descarca`ti de undeva CCleaner.[in cel mai rau caz.]
Daca nici asa nu`ti merge, nu cred ca ai alta solutie decat sa iti radiezi din nou tot.
Ai grija pe unde umbli, ce virusi iei si, ce antivirus folosesti! Eu am avast si de 2 ani nu mai am probleme nici cu pc`ul nici cu laptop`ul.
Bafta! happy