| MIRUNA_3089 a întrebat:

Mai stiti ceva de Miley Cyrus? In afara de faptul ca se drogheaza. Pentru raspunsuri interesante dau

Răspuns Câştigător
| ÐÿÅ a răspuns:

Miley Cyrus are mai multe motive sa zambeasca dupa ce parintii ei s-au impacat si au decis sa renunte la divortul anuntat anul trecut.

Vedeta din Hannah Montana a fost surprinsa duminica, 27 martie, alaturi de sora mai mica Noah, mama si tatal ei, in timp ce se plimbau in oras ca o familie reunita.

Aceasta este prima aparitie publica a cantaretei alaturi de tatal el, Billy Ray, de cand acesta a declarat pentru revista GQ ca serialul Hannah Montana i-a distrus familia.

La inceputul acestei luni, barbatul a transmis prin intermediul publicatiei The View ca a anulat cererea de divort si ca intentioneaza sa-si refaca mariajul cu Tish:

`Am renuntat la divort. Vreau sa-mi reintregesc familia`.

Cat despre relatia cu fiica sa faimoasa, Billy Ray Cyrus a marturisit:

`Simt ca am recastigat-o si pe vechea Miley intr-un sens. Suntem din nou taticul si fetita dinaintea serialului Hannah Montana. Felul in care am inceput sa comunicam si cat am ras in ultimele zile sunt dovada acestui lucru`, a conchis cantaretul.

6 răspunsuri:
| Satisfaction a răspuns:

se zvoneste ca o sa pozeze goala in Playboy, mai si fumeaza uneori si cam atat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit la tv:
Cariera sa va lua sfarsit, adica nu va mai juca in Hannah montana si nu stiu sigur daca va mai si canta.
Cam atat...

| EojiKumnE a răspuns:

POi eu jiu ca acum de curand a vruth sa batha un paparazo ...ca l-a imitat intr-o emisiune p Justin Bieber rolling on the floorrolling on the floor.ca si-a fkth un nou tatuaj... mai multe gasesti si uh daca dai p google "noutati miley cyrus" saw " stiri miley cyrus" etc. si vezi o sa gasesti o groaza big grin
fundita?big grin

| alexutzaduta2001 a răspuns:

Nu se mai drogheaza! Pacat ca a renuntat la Hannah Montana Foreve! Ea a renuntat pentru ca parintii ei doreau sa divorteze! Pentru ca mama ei nu era de acord cu salariul ei la hannah montana forever si s-au gandit sa divorteze! Pacat! Dar nu va renunta la cantat.

| xjustfearless a răspuns:

Vai de capu' vostru.
1. Miley a facut 2 filme noi : LOL si So Undercover.
2. O sa faca un turneu prin mexic si nu mai stiu unde numit Gypsy Heart sau Corazon Gitano.

| selenasel a răspuns:

O va scoate din emisie va da doar reluare la anumite episoade atat stiu daca mai stiti ceva mai postati ca cineva va va citi ce ati postat findca il cunosc pe creatorul blogului