| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a întrebat:

Mai stiti statusuri in genu " Mi-e dor de tine.de caldura ta.de zilele in care ma culcam cu tine. draga mea pijama" vreau tot asa amuzante daca mai stiti cea mai amuzanta fundita

6 răspunsuri:
| dragutza a răspuns:

Vecinul m-a intrebat daca poate sa-mi foloseasca masina de tuns iarba, iar eu i-am spus ca da, cu conditia sa nu o scoata de la mine din gradina
Un coleg de serviciu a castigat o excursie in China. Acum e acolo si incearca sa castige o excursie inapoi
Cand eram mic eram obisnuit sa-i fac cu mana domnului politist. Acuma m-am zgarcit... ii arat doar un deget
Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu

Pesimistul vede intr-un tunel intunericul, optimistul vede lumina de la capatul lui, realistul vede luminile trenului care vine. Mecanicul de locomotiva vede trei idioti pe sine
Stiu ca sunt prost, dar cand ma uit in jur prind curaj
Angajez clown. Rog seriozitateh
si mai poti gasi multe de tot aici http://ymstatus.com/Amuzante-Comice.php
funda?;)

| mada12 a răspuns:

Unde esti:X am nevoie de tine.nu pot dormi fara sa o fac.trebuie.neaparat.sa...ma spal pe dinti.big grin

rolling on the floorbig grin Inventata de minelaughing

| FeFy` a răspuns:

Azi noapte am avut nevoie de tine atat de tare, incat m-a durut. Am vrut sa fii în mine, sa imi arati ca te pricepi la magie. Dar nu te-am gasit, PARACETAMOL idiot!

| TheCookie a răspuns:

Http://ymstatus.com/
aici ai toate tipurile de status
alege o categorie :)

| AndreeA9120 a răspuns:

Imi aduc aminte cum a fost prima oara... M-am asezat pe spate, si incet incet am simtit o intepatura, de unde a iesit sange cu o substanta galbuie. Tu mai intrebat daca ma doare, iar eu, cu ochii in lacrimi, am zis ca nu, dar pana la urma n-am mai putut suporta, si am tipat. Ah! te-am scos masea afurisita

Iubita mea de dinainte
Tiam bat un pumn,
Tiam scos un dinte
Si regret, iubita mea
Ca nu tiam scos si o masea
Esti frumoasa ca o zambila
Cocosata ca o camila
Paru tau e coadada vaci
Cand te vad imi sare draci

El imi culca capul p spate sh ce vroia el vroiam si eu
M-a intrebat:
Vrei?
I-am raspuns:
Da!
Venise momentul. Mana lui se deplasa in acelasi loc. Cand am vazut ce tine in mana, mi s-a taiat respiratzia
Sa fi atenta! imi spuse
Ma intreaba daca pot sa o deschid mai tare. De emotzii faceam tot ce-mi spunea el. Durea tare, dar nu vroiam ca el el sa observe, desh, deodata am gemut pentru ca nu mai puteam d durere.
In acelash timp simtzeam un lichid cald dsh am vazut sange curgand.
Am scos-o!
Ma simtzeam ushurata
Era pentru prima data cand imi scosesem o masea.

FunditzZa?batting eyelashes

| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute