| iepurica_7902 a întrebat:

Mai sunt 2 saptamaani si incepe scoala! vreti sa mergeti la scoala? eu da!

Răspuns Câştigător
| Nyky_4856 a răspuns:

Dah! de abia asteptbig grin

16 răspunsuri:
| AshliyEliza96 a răspuns:

Sa zicem...

| ancutsa410 a răspuns:

Nu vreau crying

| Lavynyu a răspuns:

Si eu o astept...

Colegi noi:X

| Anonimaa909 a răspuns:

Mda. poate

| G a răspuns:

Si da si nu.
vreau pentru ca toata vacanta m-am plictisit. am stat numai in casa, n-am fost nicaieri. yawn
nu vreau pentru ca iar incepem cu trezitul devreme, temele, invatatul & stuff.

| delicioasatha a răspuns:

Si eu.Mai ales ca is boboaca:X.scucces la scoala!:*

Răspuns utilizator avertizat
| hhhdd a răspuns:

Abia astept...:X si vacanta a fost foarte frumoasa dar a devenit destul de plictisitorhappy. Desigur, dupa prima saptamana de scoala deja o sa vreau iar vacanta.laughing

| pitiiiiiiiiic a răspuns:

Si eu ca vreau sa vad c boboci aveambig grin

| Ioonela a răspuns:

Eu da
:d:d:d

| ArT_2528 a răspuns:

Intr'un fel...

in primul rand nu vreau ca nu am terminat tema la mate...si cre ca nici nu o mai terminhee heebig grin si trec in clasa a 7-a si profele ne'au zis ca e cea mai grea cls :-ss
in al doilea rand as vrea sa'mi vad coleegii; x

si vorba lui "JustSmile" dupa o saptamana de scoala o sa vrem iar vacantsaarolling on the floor)

| Crisy21 a răspuns:

Hmmmm... si da si nu, da pentru ca acasa m-am plictisit si ca o sa am colegi noi, ca m-am specializat, si nu pentru ca o sa fiu dupa amiaza si cred ca o sa fie aiurea... si ca nu stiu peste ce fel de persoane/colegi o sa dau.

| ⇒ƒℓy◕ Øη◕ RαiηცỜω☻ a răspuns:

Si da si nulaughing
Da pentru ca colegi noi elea elealove struck
Si nu pentru ca trebuie sa ma trezesc la 6 si teme si invatat.

| JustMe a răspuns:

Eu nu vreaucrying Vara a fost mult prea scurtacrying

| robycfr1 a răspuns:

Eu nu vreau.Ar fi bine daca am sta numai acasa pentru ca la scoala e naspa.

| Razvan a răspuns:

Sa vad bobocii.Cine stie, pe cine din noua generatie ii fac lipeala cu vara-mea?hee heeIn rest, nuoh go on