| anonim_4396 a întrebat:

Mai sunt baieti care iubesc cu adevarat o fata?
Si plange seara pentru ca nu poate fi langa ea?

6 răspunsuri:
| RappaNow a răspuns:

Da, desigur că există, dar acești băieți nu se arată atunci când fac asta, băieții suferă mai mult decât fetele. chiar dacă îți vine să crezi sau nu, dar atunci când un băiat iubește cu adevărat și e dezamăgit suferă enorm.

| Nemessys a răspuns:

Bineinteles ca da (raspuns pentru ambele intrebari). Baietii sufera la fel sau poate chiar mai mult decat fetele. Pentru ca si ei au sentimente. Chiar daca majoritatea sunt / par mai nepasaroti, ei bine, nu este asa. Stii ca baietii se indragostesc destul de repede. ca na... -_- Si din cauza ca se indragosesc, pot sa si sufere. Insa multi pe la perioada asta a adolescentilor, fac confuzie intre iubire si dorinta de ***.

| Violleta2022 a răspuns:

Doar copii mici mai plang seara!
In rest, baietii/barbatii adevarati, astepata sa treaca noaptea ca a doua zi sa fie din nou cu persoana iubita, tocmai pentru ca sunt mai maturi si inteleg situatia penibila, in care se pun daca plang, ca un copil razgaiat caruia i s-a luat bomboana.
Oamenii maturi nu plang din atat lucru!

| Deaad a răspuns:

Fatalaii.

| OldSoul a răspuns:

Da, mai exista, aia care-s tinuti in friendzone.
Si da e posibil sa planga seara ca nu poate fi langa ea sa o consoleze daca ea sufera ca a fost parasita de iubitul ei.

| FratelePetarda a răspuns:

Of course, si eu am plans recent din cauza unei fete si i se poate intampla oricui.Si toti astia care va numiti asa zisi,, barbati,, inseamna ca sunteti niste badarani care cred ca au cine stie ce sansa sa aghete o fata desteapta.Peste 10-20 ani o sa locuiti cu mamica in continuare.