| Unlucky a întrebat:

Mai toti colegii mei fumeaza (sunt cls a 9a ) iar eu nu. si cand stau cu ei ma simt ciudat. Si imi vine sa ma apuc si eu de fumatstraight face Sa ma apuc sau nu? laughing)

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| vivigreen a răspuns:

Ce e mai important: sa te simti tu bine si sa fi sanatoasa sau sa fi ''cool'' dar sa iti bati joc de viata ta? nu stiu ce ai aege tu dar eu as alege sa am grija de viata mea. Stiu cum e sa nu faci fata tentatiei si sa te apuci, dar m-am lasat si ma simt foarte bine happy

| AleWhatever a răspuns:

Nu te apuca, o sa fii si tu ala editie limitata laughing. Acuma serios, nu te apuca nu iti face bine si nu te face cu nimic mai special.

| muciferus a răspuns:

Cei care fumeaza vor zice da, cei care nu fumeaza vor zice nu. Acelasi caz si la mine, nu sunt "cool" daca fumez, iau droguri etc. Prieteni + Calculator = best life

| taniushe4kaa a răspuns:

Tu ai viata ta..nu esti obligat sa faci anumite lucruri, doar pentru ca cineva le face, si tu nu.: )))