| KimY a întrebat:

Mai un pic si se termina si acest an scolar! Ce parere aveti? Ati asteptat de mult aceasta bine meritata vacanta? Mie, sincer, imi pare rau ca s-a terminat acest an, imi vor lipsi prietenii care au plecat{erau(sunt) foarte distractivii}.
Voua chiar nu v-ar fi dor de prietenii?

Răspuns Câştigător
| Lyss . a răspuns:

A fost un an frumos, mai frumos decat toti ceilalti.
Anul asta am devenit si noi mai uniti, am inceput sa ne acoperim reciproc, sa ne distram si sa ne cnoastem mai bine.
Sincer, imi pare extrem de rau ca se termina.
Imi va fi dor de colegi, sper ca nimeresc la acelasi liceu cu unii dintre ei.

6 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Mie mi se pare ca acest an scolar a trecut mult prea repedelaughing Am mereu senzatia ca ieri am luat vacanta de anul trecut. O sa imi lipseasca colegii, is ft de treaba, dar cu o parte din ei ma vad si in vacantatongue

| roksy a răspuns:

Ba da dar ma intalnesc cu ei in vacanta

| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a răspuns:

Ba da. dar si de profesori ca, au fost si profesori buni si cand trebuie sa ma despart de cineva totdeauna imi vine sa plang... o sa imi fie dor de scoala chiar daca a fost greu acest an scoalar mie imi va fi dor...:*winking

| Alina_3148 a răspuns:

De abia astept sa vina vacanta! Dar imi vor lipsi foarte mult colegii sad... Oricum ma voi vedea si pe parcursul vacantei!winking

| AlexT a răspuns:

Eu personal sunt chiar foarte nostalgic, da' depinde de oameni, sincer.
Daca esti nostalgica, nu e nimic rau, foarte multa lume e nostalgica la sfarsit happy

| love4ever a răspuns:

Ba da. dar anul acesta scolar a fost cel mai urat, dar nu-i nimic ma voi intalni cu colegii si pe parcursul vacanteiwinkingdar pot spune ca in acest an scolar neam mai unit putin si am devenit mai apropiati