| ghineanamaria a întrebat:

Mai ziceti-mi si mie niste jocuri mai pentru adolescenti de 13 14 15 ani de genul adevar, provocare procent sau sarutare caci nu mai stiu SI SA NU ZICETI CA SUNTEM PREA MARI PT JOCURI DE GENUL ASTA

6 răspunsuri:
| Andruuuuuuuuu a răspuns:

Paithinking

Fete, filme, flori, baieti, melodii sau cantareti, cartea de bucate si desene animate.

5 fete, 5 baieti.

Sh noi jucam altfel adv si pvkre

adevar, provocare, procent si teroarehee hee

jocul cu sticlabatting eyelashes

nu stiu thinking

| silverfaith a răspuns:

Sticla, Mima dar cu cuvinte mai grele, si cand ajungeti pe la 17 ani invatati BOLTZ big grin

| RossSaid a răspuns:

Mie imi plac jocurile americane love struck
Cauta pe net Jocuri de genu " I never..."; "Would you rather..."

| Zmeura a răspuns:

Jucati sticluta e super misto asa ai ocazi sa saruti un baiat eu si cu pr mea mereu cadeam la sticluta sa ne sarutam laughing de 12 ori laughing. E simplu va puneti toti pe jos sau undeva asfel incat sa formati un cerc si invartiti sticla si o invartiti.Sau jucati parola de ex fetele fac o grupa si baieti alta grupa fetele pun o parola din 4 litere dupa aia baieti numara pana la 10 si intre timp fetele fug si puteti sa jucati pe orce de ex baieti au draptul sa dea in fete ca sa zica parola iar fetele pot sa fuga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca metin2.ro
sherwood sau
club marian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevar sau provocare jocul asta altul nu mai stiu