| emolaul a întrebat:

Maieu` in chilot :-s

Am vazut oameni care isi baga maieul` in chilot /Tricoul/bluza etc... e normal? Ca sa stiu cum sa procedez si eu straight face

Răspuns Câştigător
| AnneMarri a răspuns:

hei, ce-i aşa mare lucru, şi eu procedez la fel ca să nu-mi fie frig la spate (că n-aş cam vrea să-mi distrg de pe acma viaţa) şi nu văd nimic anormal în asta thinking şi tu poţi proceda cum vrei, cum îţi place şi cum poţi, nu cum trebuie

3 răspunsuri:
| Charlote224 a răspuns:

Nu, nu e normal...
De obicei se face asta la copii mici. Și trebuie să recunoaștem că tuturor ne pare ciudat și amuzant când vedem ceva de genul.
Te sfătuiesc să nu faci așa cevawinking
Mult noroc cu aspectul >big grin

| AlexandraCroft a răspuns:

Pana in ani '90 purtau barbatii camasile,tricourile,maieurile in pantaloni,este ca sa zicem asa...o moda, de fapt a fost caci tineretului de astazi nu ii mai place sa le poarte astfel, si ti-as sugera ca nici tu sa le porti asa.

| emolaul explică:

Pai acum depinde de situatie.iarna.vorba lu promitatoru` laughing. unii nau nimic impotriva. adica nici eu dar.in fine laughing