| Alexinho94 a întrebat:

Maine am simulare la mate clasa 8-a si nu stiu ce ar trebui sa invat laughing. Cei care dau si ei si le-a spus profii ce sa invete spuneti-mi si mie va rog happy Fundaa

3 răspunsuri:
| casian_6565 a răspuns:

Ceea ce ai invatat pana acum aproape tot invata si formule la algebra si la geometrie cu arie si h succes si eu dau maine

| Alleeeeeeee a răspuns:

Nu..Nu ne dă din funcții, arii și volumewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noua ne-a zis sa invatam: Numere naturale,numere intregi,numere rationale,numere reale,calcul algebric, functii, ecuatii si inecuatii, triunghiul(tot despre el:isoscel, echilatera..etc),patrulatere,asemanari si relatii metrice(tg, ctg, etc)+prisma, paralelipipedul, cubul.etc.