| exo_1878 a întrebat:

Maine am un meci la scoala de campionat, eu sunt foarte bun cand joc in afara scolii, ma simt in largul meu, dar cand joc cu colegi in campionat, sunt varza nu stiu dc dar nu pot juca bine, plz care imi spune cum sa pot juca eu insumi la fel si in campionat

1 răspuns:
| StefanStyle94 a răspuns:

N-ai de ce sa te temi.Eu,prima data cand am jucat pentru echipa scolii la baschet eram exact ca tine, emotionat, dar am reusit sa trec peste si acum nu am nicio problema.Concentreaza-te pe joc si o sa vezi ca va fi totul bine. Daca esti la fotbal e si mai usor, m-am acomodat foarte repede, pacat ca acum avem doar echipa de baschetcrying. Multa baftawinking