| Stefystefania56 a întrebat:

Mâine aș vrea să ies cu un prieten de al meu în oraș să i au putina aer și să mă plimb dar părinți mă lasă prea puțin vreo 2 ore sau 3 am 16 ani e ok așa?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este foarte corect asa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu îți e suficient 3 ore?

| 1onur a răspuns:

Nu am copii nu sunt în măsură să-ți răspund dacă aveam copii de vârsta ta poate miași fi permis să înțeleg de ce părinți tăi sunt așa grijuli și atenție cu tine.

| MistarGoGu a răspuns:

Doar dacă sunt Nord Coreeni! Pe bune? La 16 ani? WTF! Te țin ei " din scurt " de teama sa nu faci " Tâmpenii "?
Vad ca la user ești fata!

| Mădăd26 a răspuns:

Consider ca e suficient ca fata sa stai 3 ore cu un prieten. Mai ales daca iesiti seara. Sunt fete care nu ai voie sa iasa deloc fara unul din parinti.