| David5362 a întrebat:

Maine e prima zi de liceu și eu încă nu știu la ce clasa sunt, ce diriginte și ce colegi am. Ar fi trebuit sa merg toată săptămâna asta la liceu sa vad sau sa sun la secretariat dar am uitat... Trebuie sa vin mâine la cât se deschide liceul(8)si sa întreb sau ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te duci maine la ora 8 dimineata la liceu si vezi listele cu distribuirea elevilor pe clase.
Iti cauti numele acolo si vei sti unde esti repartizat si cine iti este diriginte.

| sierra1 a răspuns:

Mâine NU se pun absențe dar e de bun simț să fii la școală

| Furnicuta000 a răspuns:

Poti sa vii si la 9 ca secretariatul e deschis toata ziua. Dureaza 5 min sa intrebi

| aizen0567 a răspuns:

O sa fie afisate pe niste fise pe panouri sau la usa fiecare elev si clasa lui te duci si te cauti acolo apoi te intruesti cu dirigintele si cu restul clasei, probabil ca vei fi si contactat pe whatsapp