| Anonnnnn a întrebat:

Maine e vineri.13.
ce ziceti de asta?happy
aveti superstitii legat d acea zi?

8 răspunsuri:
| LuluRawrr a răspuns:

Am auzit ca e cu noroc.maine dau teza la romana.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu cred că o să se întample nimic rău, dar o să fie amuzant să-mi văd colegii îngrijorandu-se şi făcand tot felul de superstiţii.

| AndreiZz a răspuns:

Chiar deloc, ignoranta totala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu maine trebuia sa dau teza la romanalaughing si uite ca sa anulat pentru cercul pedagogic si sunt nr 13 in catalog eu nu cred in asta si daca e vorba sa se intample ceva rau este doar o intamplare zic eu nu se intampla oricand pe data de 13 au am avut noroc pot xsa zic cu tezalaughing

| 5dfsd3612 a răspuns:

Pai ce sa zic? Nu vreau la SCOALA. m-am saturat de ea. SI nu am rabdare mai repede sa vina VARA. offf fara teme si fara ora 7 dimineata. CE bine ar mai fi.
ok
cred ca miine va fi o zi ca de obicei : ma duc la scoala ohh prima am limba romana profa o sa ne tina politica legata cu ex., la chimie voi prezenta referatul si voi primi 10, la limba franceza profa e pe buletin de boala si va fi o lectie numai de nebunii, la ed teh o sa dormm putin si la ed fizica fug acasa. cam asa in fiecare vinere. hmm nimic nou

| DaaNNuuTzz a răspuns:

laughing)) Hai ca imi place. Superstitiile vieti laughing) Daca, calci o rama ploua... cate rame nu am calcat, trebuia a ploua si acum happy

| Piㄨㄨy a răspuns:

Noroc?! noroc pe dreq...azi am sedintza I don't want to see cryingcryingcrying cum poti numi asta noroc?!

| pwp a răspuns:

Nu s-a intamplat nimic vineri...