| YOLO3e333 a întrebat:

Maine este vreo greva?

7 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Greva foamei.

| Nebuneală a răspuns:

Nu stiu sigur am auzit ca astia mici nu invatastraight face daca e o sa te anunthappy

| Geo_6214 a răspuns:

Buna!
Din cate stiu eu pe 24 mai sunt Rusaliile si va fi liber, iar pe 31 mai se presupune ca va fi greva.
Sa ai o zi buna!

| YOLO3e333 explică:

Multumesc pentru raspunsuri.Mai astept si alte comentarii.

| camelia1812 a răspuns:

La noi la scoala nu am auzit sa fie greva...eu stiu ca s-ar putea din 31 mai sa fie greva nelimitata crying( Doamne Feri sa inghete anul ca ii vai si-amar de noi x-(

| ilinca98 a răspuns:

Pe net astia spun ca da, alti zic ca nu. nu stiu ce sa mai cred(intreaba prieteni, colegi)

| pantera2011 a răspuns:

Din data de 17. 05. 2010 pana in 30. 05. 2010 nu au voie profesorii sa treaca notele in catalog si din data de 30. 05. 2010-7. 06. 2010 va fi greva in toata tara