| prizeFTW a întrebat:

Maine este ziua mea. Unde as putea merge cu 3 prieteni? Sau sa iau tort si pizza si sa stam la mine? Eu ma gandeam sa iesim la o bere o pizza apoi pe plaja?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Iesiti la o terasa, mancati pizza, bere...ce vreti voi apoi mergeti pe plaja

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ieși în oraș și bucură-te la maxim de ziua de mâine.
Distracție plăcută.
Pa, pa.

| grab a răspuns:

La multi ani!

Ca sa iasa memorabil, faceti un foc de tabara si imbatati-va putin. Nu amestecati bauturile ca vomitati ca betivanii! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.LA MULTI ANI!
2.Du-te la un restaurant(cel mai bine pe faleza);
3.Plimbati-va putin;
4.Mergeti la plaja;
5.Mergeti la tine si faceti voi ce faceti(ascultati muzica, etc).
Distractie placuta si sper ca ti-am fost de folos!