| Shimonakatokka a întrebat:

Maine eu si cu prietena mergem la aniversarea bunicului ei. Am nevoie de niste sfaturi, urari, orice lucru care m-ar putea ajuta!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eh, mare lucru. laughing Doar sa fii politicos acolo si galant cu ea. Sa folosesti un limbaj decent si sa nu stai retras acolo intr-un colt. Intra in conversatiile pe care le stapanesti si nu raspunde mono silabic cand te intreaba ceva.
Ca urare, ii spui pur si simplu un la multi ani cu o intonatie frumoasa si calduroasa, nu trebuie sa-i duci acum o urare de 10 pagini ca e bunicul ei, nu al tau.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai mai zis la multi ani niciunui om pana acum?