| Alexandraaa_8011 a întrebat:

Maine ma duc in parc, cu prietena mea care anul viitor va fi a8a si cam jumate din cls ei [eu voi fi a7a]. Nu cunosc pe nm in afara de ea si vor fi foarte multi baieti draguti. dar si foarte multe fete nesimtite.cum sa fac.ca baietii sa fie dupa mine? intelegeti.si sa le rasp fetelor la ceva urat.mrg mai imp faza cu baietii. aa si app ziceti-mi si mie replici de intors vorba.mersi mult mult:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff...complicata treaba huh? Uite, incearca sa nu te prea stresezi cu asta. Poarta-te natural! Daca iti e prietena, va face in asa fel incat sa nu te simti straina, din moment ce ea te-a invitat, banuiesc. Si nu stiu cum poti sa faci ca baietii sa fie 'dupa tine'. Depinde de fiecare, iar din prima zi nu stiu daca o sa ai vreun succes la acesti 'baieti draguti'. Cat despre fetele 'nesimtite'. Chiar crezi ca te vor face sa te simti oarecum prost? Nu stiu.Totusi esti oaspetele. Si in caz de iti vor spune ceva urat, incearca sa le tratezi cu indiferenta.Nu le baga in seama. Indiferenta doare foarte mult. Fii draguta cu ele, chiar daca nu le vei simpatiza. Si nu uita: Fii naturala!
Sper ca ti-am folosit la ceva :*

2 răspunsuri:
| biacool a răspuns:

Hei, uite cum sta treaba, pai tu raspunde la ore, imbracate mai cool si mai sexy, da din prima zi sincer nu stiu daca o sa cuceresti baietii draguti. La acele fete sa nu le zici nimic, fii indiferenta, si daca te sacaie mai mult la cap, le poti zice sa te lase in pace si ca nu iti pasa de ele. Daca comenteaza, spune-le sa taca din gura ca nu sunt asa tari precum se cred, sa fii tupeista, si asta le place baietilor! sper ca te-am ajutat!

fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Vrei ceva anume?"
"Aham.(si iti vezi de drum)."
"Asa, si faci vreo statistica?"
"Da', tu te auzi cand vorbesti?"
daca mai imi vin in minte iti mai spun daca iti sunt de ajutor.