| RoMalinaKitty a întrebat:

Maine ma duc la prietena mea, si tot ne gandim ce o sa facem.
idei? funda

3 răspunsuri:
| CartoonN a răspuns:

Sex?

| AntonyaCeaCurioasa a răspuns:

Puteti sa vedeti un film sau sa cititi reviste. depinde ce ii place si ei. Puteti sa luati masa si dupa aceea sa va uitati la cer (daca este seara) sau puteti efectiv sa stati de vorba (despre cum a fost ziua sau despre unii prieteni sau poti sa-i faci unele complimente. Puteti sa va sarutati sau sa discutati intre voi nu totul se rezuma numai la dragoste.

| pisipisicutza a răspuns:

Pai puneti sa vorbiti despre asta daca te referi la sex,sau iesiti in oras la un film, sua o duci intr-unn loc romantic, sau plecati undeva, de exemplu, la munte sau mare.