| mistikk a întrebat:

Maine ma duc la salon sa ma tund dar nu prea stiu cum eu sunt satena am parul mediu cam pana la umeri ce tunsoare mi s-ar potrivi? fundabig grin?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| melissa_3397 a răspuns:

Chealabatting eyelashes ce zici?laughing) glumeam :-d. si eu ma hotarasc greu da da si u ceva detalii de cum arati mica inalta grasa slaba forma fetei... etc:-d >>

| Sele a răspuns:

O tunsoare in stil bob cred ca ti s-ar potrivi

| yanly a răspuns:

Hey... ce zici de bob...:d:d:p:pbatting eyelashes

| mistikk explică:

Pai nu sunt foarte inalta am 1. 70 si sunt salbutza... fata este aproximativ ovala big grindar alceva in afara de bob ca nu imi place

| LoveMe a răspuns:

Pai si eu sunt ca tine, te poti tunde filat sau in scari:*

funda?