| ymvysta a întrebat:

Maine ma duc la un curs de chitara si de abia astept pentru ca e un curs cu metode rapide rapide rapide si nu pot sa uit nici sa dorm. cum sa fac sa treaca timpul? si sa pot sa dorm? funda

3 răspunsuri:
| Bianca26bb a răspuns:

Canta putin la chitara sa obosesti, apoi baga-te in pat si canta... incet... si poate adormi

| CarlaD a răspuns:

De unde esti? unde faci cursul si cat costa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia`ti gandul de la cursul de maine, astfel nu va mai fi loc pentru emotii. Uite`te la TV, asculta muzica, stai la taclale cu prietenii la conferinta pe mess, citeste o carte...nu stiu ce pasiuni ai tu. Fa ceva ce iti place si iti distrage atentia.Consuma`te pana la epuizare, astfel cand iti vei termina activitatea vei fi atat de obosita incat vei fi adormit inainte sa-ti mai aduci aminte de curs.Succes maine! O seara frumoasa iti doresc!