| anonim_4396 a întrebat:

Maine merg la o aniversare in acre vine toata clasa.Am 13 ani si un stil mai "emo" sa zicem. Vreau sa ma machez cu negru si prin umbre sa devina mov. E bine? Daca nu recomandati-mi ceva.

2 răspunsuri:
| oareux a răspuns:

Pff.nu e bine. sti de ce? sh mie imi placea mult stilul emo da` eram data la o parte din grup ca nu eram ca ei. mai bine incearca sa fi ca she ei. ceva mai vesel...big grin

| Adella05 a răspuns:

Si eu aveam un stil emo dar prietenilor li se parea ciudat.am renuntat la stilul emo.incearca sa te imbraci ca stilul prietenilor tai(dar nu ii copiabig grin)

bafta!