| blue95 a întrebat:

Maine se face halloweenu`l in scoala mea si toti trebuie sa venim costumati.Am auzit ca unii vin in printese, regine, ingerasi, scolarite, dracusori.Eu n`am nicio ideesad. ajutati`ma va rogcryingcrying. urgentstraight face funditalove struck

Răspuns Câştigător
| MICHAel a răspuns:

Cu o trusa de machiaj poti face ori ce... picteazati fata alba dupa faci sange la gura,, ochi negri,, sprancenele alungite, colti pictati. trebuie sa fii creativ, si te porti imbraca in negru cu o capa si gata,, esti vampir

2 răspunsuri:
| LoVe_6598 a răspuns:

Costum de:
Dracusor
Pisica neagra
Vampir
Detinut
Pirat

fundita? Plzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu as zice sa te makezi in negru si sa-ti faci unghii negre sa te imbraci in negru si sa zici ca esti emo