| UitataDeTimp a întrebat:

Maine sunt de serviciu pe scoala cu un baiat caruia i-a placut de mine, dar acum se da la o fata mai mica.happy
Ce as putea vorbi cu el?:p

Răspuns Câştigător
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Păi. am scris mai sus. Mai vrei? Ok. Orice chestii care vă interesează pe amândoi, viaţă cotidiană, internet, depinde şi de hobby-urile voastre. Dacă aveţi hobby-uri comune, puteţi vorbi despre acel hobby, sau dacă te interesează, despre un hobby a lui, sau dacă-l interesează pe el despre hobby-ul tău. Comportă-te mereu comic şi drăguţ cu el. Nişte jocuri sunt mereu bine venite.

4 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Depinde dacă tu îl placi.
Pentru cei care sunt în aceeaşi şcoală şi chiar în aceeaşi clasă le este cel mai uşor să vorbească despre şcoală, profesori şi colegi. [bârfitoriiiibatting eyelashes ]
Sau despre întâmplări comice şi familie, chestii din viaţa cotidiană. Dar dacă vrei să-i atragi atenţia, vorbeşte despre ceva ce pare să-l intereseze. Dar nu prea brusc, când prinzi ocazia.
Dar dacă vrei să îi arăţi că nu-ţi place de el şi altele, încearcă să eviţi subiecturi romantice şi, dacă e nevoie şi este o opţiune, fă ceva să-l eviţi. Asculţi muzică, citeşti, etc.

| UitataDeTimp explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Suntem prieteni.deci?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru UitataDeTimp):

Păi. am scris mai sus. Mai vrei? Ok. Orice chestii care vă interesează pe amândoi, viaţă cotidiană, internet, depinde şi de hobby-urile voastre. Dacă aveţi hobby-uri comune, puteţi vorbi despre acel hobby, sau dacă te interesează, despre un hobby a lui, sau dacă-l interesează pe el despre hobby-ul tău. Comportă-te mereu comic şi drăguţ cu el. Nişte jocuri sunt mereu bine venite.

| Crisk a răspuns:

Vb si voi asa ca intre colegi, despre lucruri banale