| anonim_4396 a întrebat:

Maine sunt la scoala si tot maine fac 18 ani.Nu stiu cum sa procedez asa ca apelez la voi. Ce sa fac? Sa duc maine prajitura la toata clasa? Sa duc doar suc si niste bombonele si dupa ore sa ies cu amicele la o cofetarie sa servim o prajitura? Dar ma gandesc ce vor zice ceilalti colegi...Sau sa il tin sambata acasa si sa chem prietenii? Totusi nici aceasta optiune nu e prea ok pentru ca multe dintre amice nu's de unde sunt eu si nu stiu daca ar putea veni.Cum sa procedez? Of doamne dilemele astea...ma bazez pe voi.Multumesc!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La profesori sa le dai cate o bomboana, ciocolata ce vrei tu, iar pe colegi ii poti scoate undeva dupa ore.

| BabyPink a răspuns:

În primul rând La mulţi ani şi multă sănătate!
Păi cred că ar trebui să duci nişte bomboane la clasă sau ce vrei tu sa duci thinking Iar dacă vrei poţi să îţi inviţi prietenii dar şi colegii la majorat.
Acum depinde de ce anume vrei să faci tu.

| georgiana a răspuns:

La multi ani!

| arysa a răspuns:

In locul tau le-as da bomboane la toata casa si as invita prietenii acasa.Colegii nu au de ce sa stie. Le iei pe prietene/i deoparte si le chemi la ziua ta. Eu zic sa-i intrebi cati pot sa vina la tine acasa si daca mai mult de jumatate pot atunci ar fi mai misto sa-l faci acasa ca ai si muzica, puteti sa dansati, etc.
P. S.:la multi ani! sa fii iubita si sanatoasa!

| naty_3185 a răspuns:

In primul rand la multi ani! la profesori le poti da cate o bomboana, si poti chema acasa cativa prieteni sa va distrati! succes!

| betty17 a răspuns:

Pai servesti toata clasa cu cate o bomboana si porfesorii... iar sambata iti inviti prietenii si colegii apropiati la tine acasa sau la un local

succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuza-ma esti cumva in clasa a 5-a la 18 ani intrebarea mi se pare stupida pentru o persoana ajunsa la majorat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oau ce tare si eu fac 18 ani eu maine duc la scoala bomboane si servesc profesorii cu o ciocolata si colegii cu bomboane iar dupa ce scap de la ore ma duc cu prietele la o pizza si mancam o prajitura. Si nu am uitat de tine LA MULTI ANI pentru maine. Sper ca ti-am fost de ajutor. Pa!