| SalutTpu a întrebat:

Maine trec a 9 a. Si nu stiu daca sa cumpar flori? Voi cumparati?

7 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Păi cumpără un buchet pentru dna. dirigintă. Îţi sugerez nişte trandafiri sau crini love struck

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Cred ca da laughing

| PisicaRoz a răspuns:

Nu deoarece nici macar nu st daca am dirigintalaughinginca nu am aflat cine imi e diriginte la liceuthinking de fapt nici nu prea m-a interesat astalaughing

| TheQuestioner a răspuns:

Ia totusi un buchet de flori, daca ai dirig, atunci ori poti sa ii spui pentru sotia lui ori poti da unei profesoare pe care o cunosti, eu una anul trecut am avut dirig si i-am zis pentru sotia lui sunt florile big grin rolling on the floor, anul asta trec si eu a 9-a dar stiu ca am diriginta si o si cunosc big grin.

| Andreutza1998 a răspuns:

Eu asa as face

| Raiden a răspuns:

In clasa a9a am cumparat si eu un buchet de crini imperiali, parca.
De atunci n-am mai luat, acum sunt intr-a12a.

| 亚历山 a răspuns:

Eu zic sa-i cumperi adoua zi cand va cunoasteti mai bine sa nu ai supriza sa ai dirig happy
Succes la liceu si bafta la invata.