| Dededededede95 a întrebat:

MAJORAT! La 50 de invitati, de cata bautura alcoolica si non, este nevoie? Cam ce tip de mancare trebuie, si tortul de cate kg trebuie sa fie?

2 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

De toti banii bautura, tort, niste iarba pentru pofticiosi si speciali pentru cei care vor sa se simta adulti - 2-3 camere intime, sa va "simteti" bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa iei vreo 7-9 sticle de vin sau ceva vodca dar aia vreo 1-2 sticle si un tort de vreo aprox. 10 kg. SPER CA TE-AM AJUTAT!