| anonim_4396 a întrebat:

Maldilga"Ne va reprezenta la eurovizion eu cred ca vom fi iar la coada clasamentului voi ce zice ti?

11 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Evident că vom ieşi pe ultimul loc. Şi chiar e păcat având în vedere că anul trecut am fost pe locul 3.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Daca stiai sa scrii corect numele trupei, era perfect.
Mandinga nu Maldilga.
Si eu sunt de aceeias parere, sa dea Domnu sa ne inselam dar.;-?

| VadTot a răspuns (pentru SimonaNicoletaღ):

Crede ma nici nu vreau sa stiu cum se scrie corect oricum ar fi nu ma intereseaza Cred ca trebuia sa trimitem ceva mult mai Romanesc acolo si nici decum o trupa cu un nume extrem de Stupid!

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru VadTot):

Melodia este frumoasa dar nu cred ca se ridica la standardele unui Eurovision.Ai si tu dreptatea ta, nu in totalitate dar ai.

| VadTot a răspuns (pentru SimonaNicoletaღ):

Off! sper sa nu am dreptate si sa prindem locul 1 Ca tot avem o finala de cupa europeana (ma refer la fotbal)anul acesta asa ca sper sa prindem si locul unu la eurovizion! Dar dupa cum am vazut ca defiecare data ce se intampla pe aici pe la noi cu acesteurovizion nici nu mai meritam sa ne prezentam! Rusine Televiziunii Romane!

| imyourdestiny2 a răspuns:

Invata sa scrii.

| VadTot a răspuns (pentru imyourdestiny2):

Nu Vrei sa mi dai niste meditati tu? Sa ma inveti sa scriu chiar am nevoie de cineva care sa ma invete sa scriu OK? Si te voi plati in anrtua ce zici?

| SantaAndrei a răspuns:

Trupa se numeste Mandinga.

Si cred ca din preselectia din tara a fost cae mai buna piesa, in rest toate dezastru...Dar da, iesim iar pe la coada

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gramatica asta! tongue

| VadTot a răspuns (pentru anonim_4396):

Vai da firar sa fie de ea gramatica laughing)altceva? ce imi poti spune despre aceasta trupa stupida?

| VadTot a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda multumesc pentru raspuns Mi a fost de folos laughing