| roxyana03 a întrebat:

Mam desp. de prietenul meu acum 2 saptamana. credeam ca ne vom inpaca, am o relatie cu el de 5 luni, zicea ca ma iubeste si tot asa, am aflat ca a mai avut o relatie de 9 luni, in acel timp in care si eu stateam cu el, am crezut ca pot trece pestte asta, dar el zice ca o iubeste pe fata aia dar zice caa si pe mine ma iubeste... ce sa fac nu pot sa renunt la el

Răspuns Câştigător
| Micuţa a răspuns:

Draga Viorica! Nu are cum sa te iubeasca si pe tine si pe acea fata. Intr-un singur cuvant tu ai fost pacalita, iar el nu te merita. Incearca sa il uiti! Stiu ca e greu, dar trebuie sa o faci. Cu o inima nu poti iubi doua persoane. Probabil el te place doar, dar nu vrea sa te supere... adica asta depinde de genul lui. Scumpa eu iti sfatuiesc sa il lasi in pace, pentru ca daca te iubeste pe tine atunci la tine vine. Succes! Funda? kiss

1 răspuns:
| iuly_4192 a răspuns:

Nu ar trebui sa te lasi prostita de el, gandeste-te logic daca te iubea nu avea alta relatie in paralel. Cand iubesti nu poti iubi doua persoane deodata ci doar una, stii ce spune asta despre el? ca este indecis.In locul tau i-as spune sa ma caute atunci cand sentimentele ii vor fi clare si va stii pe cine iubeste cu adevarat pana atunci nu.PSSbig grinACA STAI DEPARTE DE EL UN TIMP POATE ITI VA SIMTIT LIPSA SI ISI VA DA SEAMA CA DEFAPT PE TINE TE IUBESTE...sUcCeS!