| anonim_4396 a întrebat:

Mama imi spune ca sunt frumoasa, da eu cred altfel. da voi ce spuneti

Răspuns Câştigător
| JustShadows a răspuns:

Buna!happy Pai in ochii parintilor noi suntem cele mai frumoase fete/cei mai frumosi baiati. Dar asta nu inseamna ca tu nu esti frumoasa, eu nu te-am vazut niciodata, dar daca tu esti in poza de la"avatar", atunci sa stii ca esti draguta!happySi nu uita niciodata ca frumusetea nu sta in aspectul fizic, ci in sufletul tau! Ai grija de tine!^_^

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Toti suntem frumosi cand suntem copii/adolescenti.Ca nu ne vedem noi asa sau ca nu suntem apreciati e alta poveste. Dar frumusetea unui om e prea putin aspect fizic.Interiorul conteaza inzecit mai mult.Normal ca parintii iti vor spune ca esti frumoasa.Mai tarziu si baietii la fel.Se numesc complimente si e musai sa le accepti zambind parand surprinsa de parca ai fi auzit prima oarahappy

| AnonymousMm a răspuns:

Hi! Sa stii ca si mie mama imi spune mereu ca sunt frumoasa chatterbox
De fapt asa ne spun toti parintiiwinking Pentru ei suntem si vom fi mereu frumosi fiind copiii lor :X
In viata nu trebuie sa te ghidezi dupa ce spun ceilalti despre tine, prieteni, colegi happy. Trebuie sa iti urmezi principiile si sa fii asa cum iti place tie sa fii.
Si sa stii ca judecand dupa poza de la avatar arati foarte bine si esti foarte draguta :* :X
winking happy

| smile a răspuns:

Pai fiecare e frumos in felul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti draguta. Nu inteleg de ce nu o crezi pe mama ta. Arati foarte bine.

| AlLy_4922 a răspuns:

Sa sti ca si eu am pus o intrebare asemanatoare...si mi sau dat niste raspunsuri ingrozitoare. Oamenii din lumea asta sunt din ce in ce mai rai. Esti frumoasa si cred ca orice om este frumos

Cine a mai vazut atata rautate incat sa spui ca cineva este urat macar daca nu iti place cum arata acea persoana sa o spuna frumos...
Voi ce ziceti, sunteti de acord cu mine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uratica...scuze dar spun adevarul...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai lasati-ma cu "fiecare e frumos in felul lui". PROSTTIIIIIIIII! de aia se deosebesc uratii de frumosi! vrajeli si prostii din astea gasesti la fiecare colt.si tu, Danyela, probabil esti o frustrata. da'te dracu de-aicia cu prostii din astea ca habar'nai! hai mars, parca vad ca arati ca mumka padurii. ZBURAUAS