| OaieBlonda a întrebat:

Mama vrea sa mergem la munte in Bucegi. eu am fobie de tantari laughing. acolo o sa dormim cu cortul si intrebarea este: Sunt tantari pe acolo?

Răspuns Câştigător
| TizZu15 a răspuns:

La munte nu prea sunt tantari aproape deloc pentru ca bate vantu si ei nu stau.
Dar se gasesc la magazin autate si tot felul de spray-uri care te feresc de ei.

2 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Da, dar există spray-uri de aplicat pe piele și îi ții la distanță.
Prețul variază de la firmă la firmă, dar îți pot recomanda Autan, se găsește și prin Hypermarket-uri.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Din fericire pentru tine, la munte nu sunt ţânţari. Distracţie plăcută.

Pa-pa.