| Andre a întrebat:

Mamaaaa la-ti vazut pe Justin Bieber cum s-a tuns?! Arata ca dracu mai ibine ii statea cu parul lung. laughing... voi ce parere aveti? >:

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Nu ii sta bine cu nimic,mi se pare oribil tipul,deci nu il suport pur si simplu,si ma simt mandra ca nu stie de existenta mealaughing,ca daca ar stii...
Nu imi place,nu ii sta bine nici cu parul lung, nici cu parul scurtthinking
,, I-as sta bine" sa se lase de muzica.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu radeam de el cand a aparut un videoclip si se urcase intr-o porcarie de aia cu 3 roti de copii mici si fugeau toate fetele dupa el laughing

| mistakeofyourlife a răspuns:

La fel...berbierul tot berbier ramane. laughing

| Kerli a răspuns:

Par lung, par scurt, chel, verde, mov... oricum i-ar fi parul el tot urat e tongue

| natalyia a răspuns:

Pai s-a tampit si asta creed ca i sau urcar la cap purici

| DarkBlood32 a răspuns:

Biebersisto,derivat de la rasisto.
Nu sunt biberoneasa dupa cum vezi numele meu. Mie mi se pare sic. Preferi cap de mop. Bine! Uite, am acest nume din cauza ca detest melodia baby. In rest nu am nimic cu el. Recunosc ca sunt invidioasa pe el ca as vrea sa-l am. Imi place de noul biberon. smug

| daniela_9572 a răspuns:

Chiar daca s-a tuns el este un retardat si se da mare am fost la un concert de a lui si am stat de vorba fata in fata, baiatul stie ce vrea,.pe el il reprezinta stilul emo si nu-i place cand toti fanii sar pe el, in fine spunea ca are 16 ani si ca face 17 in martie dar vrea sa vina in Romania. sincera sa fiu nu vreau sa merg la concertul lui, inainte daca auzeam asta faceam infart pe STN dar acum putin imi pasa! tonguetonguetongue