| XatomisX a întrebat:

Mamei mele nu ii convine ca beau da nu stiu dc ce naiba am 17 ani si nu beau mult maxim 4 beri dar ea zice ca e mult si nu stiu ce laughing ce sa fac sa isi schimbe parerea?

10 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Ce rea e mama ta! Merita impuscata:auzi si tu sa te priveze de la bautura! Cata cruzime!
Tu bei ca sa te lauzi in fata prietenilor tai...mai incolo vei deveni dependent si vei imbratisa trotuarele. Avem destui betivi in societate, nu ne mai trebuie!
Nu isi va schimba parerea niciodata, asta e clar!

| XatomisX explică (pentru SergiuBoss11):

Ba frate daca as bea ceva tare ar fi ceva da naiba beau berestraight face si beau doar sambata si duminica...

| Okami23 a răspuns:

Intr-un raspuns ai zis ca esti fata. fete nu sunt betive, mai redu berile

| XatomisX explică (pentru Okami23):

Sunt betivalaughing)

| Okami23 a răspuns (pentru Okami23):

Eu zic doar adevarul

| Cosmin1I a răspuns:

Ce mama masii vezi in bautura frate? Esti mai smecher daca bei sau ce?

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Pai 4 pe zi e mult bea cel mult 1 de aia mica pe zi si din ce in ce incearca sa te lasi doar pan la 18 ani ca pleci la facultate si ai scapat.

| amuzanta a răspuns:

Mama ta are dreptate, ai doar 17 ani! stiu ca nasol si eu sunt foarte rea la scoala chiar cea mai rea dar nu te apuca de baut O SA REGRETI!

| Ovidiutzul19 a răspuns:

Pai inceacra si tu sa nu mai bei ca nu iti face bine te poti inbolnavi sau imbata mai ales daca bei chiar si 2 pe zi nu prea iti face bine, ia-ti si tu o sticla de bere la 2 litri si bea cate 2 pahare pe zi ca sa iti ajunga petrnu mai mult timp aceea bere. Daca nu bea si tu in secret iar dupa ce bei ia-ti o guna orbit ca sa nu se simta mirosul da nu e prea bine sa bei asa mult sa stii. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| LisaBon a răspuns:

Ca sa-si schimbe parerea, dai si ei sa beawinking