| Onutzyk a întrebat:

Marilyn Manson e satanist?

7 răspunsuri:
| curiozitatea a răspuns:

Cam da dar nu unul; reusti. e cam prostbig grin
dar e ok.
Funda?

| elasexygagica a răspuns:

Nu stiu, nu cred, probabil numai pare satanist dupa infatisarea lui absolut inspaimantatoare...

| ionut1980 a răspuns:

NU, doar un artist cu o personalitate excentrica. http://ro.wikipedia.org/wiki/Marilyn_Manson

Răspuns utilizator avertizat
| deny a răspuns:

Nu este...nu stiu de unde atata ura pentru acest om! zau asa este si el un om!

| DarinaLove a răspuns:

Poate laughing
se si vede dupa el

| Resh47 a răspuns:

Pai.din ce ar fi spus el este intr-adevar satanist levian (nu sunt sigur cum se scrie in romana), dar si forma asta de satanism este tot o forma de ateism (nu crede in niciun dumnezeu) care il vede pe satana ca pe un simbol al libertatii.Si sincer, din ce interviuri am vazut cu el, e un om foarte inteligent.