| yocozmin a întrebat:

Mash apuca de tecktonik care ma ajuta sa invat din buzau da sa fie fata big grin daca se poate pe la 15-16 aniwinking

3 răspunsuri:
| covexrobu a răspuns:

Nu crezi ca vrei prea multe sa te invete dar sa fie si fata dar sa nu fie nici batrana. Esti prea exigent tinere. Sa ai bafta si sa iti gasesti.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ce vrei tu, se gaseste pe alte site-uri, nu aici. Pot sa-ti recomand calduros pitzipoance.ro. Imposibil sa nu fie pe acolo vreuna care sa-ti satisfaca toate pretentiile astea.

| yocozmin explică:

Era maimult banala intrebare happy