| fobie de mate a întrebat:

Mda laughing. Naspa intrebare o sa pun : in Hannah Montana, in episodul cand taicas-o nu o lasa sa se intalneasca cu Jake si ea il intreaba pe celalalt daca vrea sa iasa cu ea, ca taicas-o sa il accepte pe Jake, la sfarsit[nu la sfarsit cand il alege pe baiatul care il place, ci la sf. primului episod, ca sunt 2 :d. ] canta Jacasaon si Rico pe ceva melodie:d. Nu stiti cum se numeste melodia pe care canta?[-o< Dau fundita :d

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| ruxandraf a răspuns:

Eu nu stiu. Dar daca iti trebuie ca sa o cauti sa o asculti sau ceva, nu ai nevoie.Am incercat pe youtube. Am scris ceva de genu :"hannah montana he could be the one. Jackson and Rico singing " sigur o gasesti. Iar daca iti trebuie numele pentru altceva, s-ar putea sa scrie si asta. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe youtube episodul.Deobicei la comentarii se mai gasesc si numele melodiilor.A si se scrie Jackson nu Jacasaon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe youtube episodul.De obicei la comentarii se mai gasesc si numele melodiilor. A si se scrie Jackson nu Jacasaon.

| fobie de mate explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=34Bg8CT2Tmc de melodia de la min 2:00. [-o

Răspuns utilizator avertizat