| Lukasz a întrebat:

Media 8.40 în clasa a 8-a este o medie mică rău? Nu inteleg media asta, pentru ca în anii trecuți luăm mereu 9 și nici nu ma straduiam, anul asta am învățat ca sunt a-8-a și iau media 8.40. Ce sa fac? Sunt cu moralul la pamant.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Au profesorii pretentii mai mari si-s mai exigenti, va dau note mai greu, e si materia mai grea.

| Andreeush a răspuns:

Nu prea ai învătat, însă nu trebuie să fii cu moralul la pământ. Se mai întâmplă.
Pe viitor va fi mai bine.