| Alynutza_2085 a întrebat:

Mei deci eu am programul Power Point inante era totul ok dar acum am schimbat windows-ul si am descarcat programul dar nu stiu cum sa il deschid sa imi apara colo sa imi pun poze si alte chiesti... nu stiu cum sa intru in el daca dau click dreapta pe el si dau Open imi intra intr-o casuta si imi arata ca sa caut un fisier in care e power point eu pot sa ma uit la un document dar nu pot sa fac eu spuneti-mi si miestraight face

Răspuns Câştigător
| KnightOfNight a răspuns:

Ce ai tu probabil e power point VIEWIR si trebuie sa descarci Microsoft office cu toate programele lui inclusiv powerpoint.Ial de aici: http://www.brothersoft.com/microsoft-office-60484.html