| Lory_8806 a întrebat:

Mereu mise pare ca totul in jurul meu este pustiu, mise pare ca prietenele mele nu tin la mine ca au o parere rea de mine nu stiu cei cu mine am foarte multe lucruri pastrate din trecut in inima mea mereu ma gindesc la acele lucruri mereu pling si mise pare ca toti ma urask mai ales am in clasa o colega si tot timpul vorbeste ce nu trebuie.mereu ma gindesc la tot cei mai rau nu pot sama gindesc la bine mereu la trecut nu stiu ce sa fac sunt foarte schimbata cu colega de clasa ma lamuresc eu si o linistesc dar nu stiu ce este cu mine.va rog spuneti-mi ce sa fac? mersy

1 răspuns:
| Betty18 a răspuns:

Te inteleg perfect si eu ma simt la fel, dar incerc sa supravietuiesc! NU mai pun nici un pret pe prietenie sau dragoste, am pus un pret mult prea mARE si m-am simtit dezamgita si inca ma mai simt de atitudinea celor din jur!