| Trandafiiiiiiiiiiiraș a întrebat:

Mereu vad pe la statusurile de la mess ca le apare la unii acolo idle. Ce-i aia?

Răspuns Câştigător
| Ramona4you a răspuns:

Draga idle inseamna ca acea persoana este plecata si acolo iti arata de cat timp este plecat. Funda?:*:*:Xbig grin

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand nu sunt la mes si au treaba in casa sau au plecat la magazin.

| aliceinchains a răspuns:

Bună.
Dacă nu miști mouse-ul un timp, calculatorul stă in stand-by și îți apare automat la status, "Idle".
Zi faină!

| Alecssa a răspuns:

Esti online, dar nu vrei sa fi deranjat, un fel de invizibil+online

| helpu a răspuns:

Cand apare idle la cineva la sts.inseamna ca acea persoana nu este la calculator. Inseamna ca este la Wc. Se uita la tv. Doarme. La o bere cu prietenii.la masa...se sinucide.isi face temele (putin probabil) etc tongue

| Phantasmagoria a răspuns:

Apare idle atunci cand utilizatorul calculatorului nu misca mouse'ul timp de cateva minute(depinde cum este setat). Deci asta inseamna ca daca pleci de la calculator cateva minute ecranu se face negru si esti idlehappy Funda?big grin

| PuCcaBuaiiiiii a răspuns:

De cat timp nu esti la pcwinkinglove struck. Funda?

| JuiceApple a răspuns:

Adica nu sunt la pc:X...Adik la calculator

| Nooooooonameee a răspuns:

Daca nu esti la calculator mai mult de 1 min ii apare idle