| Maadaaaa a întrebat:

Merita sa devi reprezentant Avon?

6 răspunsuri:
| Angelofdemon a răspuns:

Daca ai cliente/clienti de incredere da se merita! daca nu nu.

| myru_6393 a răspuns:

Da se merita sa devii nu pentru bani pentru ca nu se castiga f mult dar pentru produsele cosmetice pe care ti le ofera :d primesti chestii foarte folositoare de ex parfumuri farduri creme big grin

| Ederuta a răspuns:

Sigur ca da!

| Alisa7109 a răspuns:

Cred ca da...sormea a devenit reprezentant si e foarte multumita

| Girl555 a răspuns:

Buna nu doresti sa devii reprezentant Avon? comanzi confortabil din fata calculatorului si primesti produsele intr-un timp scurt, participi la "ora de frumusete" si afli tot ce e nou in domeniu, primesti premii gratuite si beneficiezi de avantajele oferite de Avon, Produse Avon cu pana la 40% discount si multe alte premii gratuite, daca doresti mai multe informatii contactati-ma : camitzii26@yahoo.com

| kriszrina94 a răspuns:

Da se merita.