| DeniNemberOne a întrebat:

Merita sa faci un cont pe ask.fm? Unii spun ca da altii spun ca nu! Ar merita? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Daca nu ai viata sociala si vrei sa afli lucruri intime despre altii ca sa ai ce barfi cu colegele, da merita. Un om destept e ocupat mereu si nu are timp de ask.fm-uri.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Doar dacă n-ai cu ce altceva pierde vremea. Și dacă vrei să îți bată joc de tine toți trolii.

| OnuOnulică a răspuns:

Dacă eşti vedetă ca mine da. Dacă nu, nu cred că are rost. laughing

| Dariusuu a răspuns:

Niciodată nu mi-a plăcut ask-ul. De parcă ești la un interogatoriu tâmpit care toți zmei se pun anonim și te întreabă toate prostiile.

Decizia este doar a ta.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Da, cel puţin după opinia mea. Nu chiar ar merita.
Dacă ai timp să pierzi timpul cu toate prostiile de pe net şi nu numai fă-ţi ask. Dar vezi ce faci mulţi au avut probleme cu toate socializările de pe Internet. Chiar s-au sinucis din cauza vorbelor proaste. Tu să nu faci aşa.
SUCCES!
Pa!

| doreal a răspuns:

Nu, o sa iti dea cei anonimi tot felul (hateri), o fata a ajuns sa isi puna capat zilelor, ai grija.