| Live.Laugh.Love a întrebat:

Merita sa-mi cumpar Samsung Corby?

multumescbig grin

5 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Mie unul sincer nu mi se pare ok deloc mobilul. Prefer un SE sau un Nokia tongue!

| alexutzu00791 a răspuns:

Ce sa faci cu el?

| ◕‿◕Al3xUtZa◕‿◕ a răspuns:

Eu zic ca e mai bun LG KP 500 e mai elegant si mai frumoslove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eo nu ma omor dupa el straight face.
Colegele mele tot vb despre el chatterbox. Multe vor sa isi ea ...in scoala deja au aparut multe teluri de genu oh go on. da in fine straight face. mie nu imi place de loc... mie imi place Lg Schine e mult mai delicat, fin si cu fite smug.

| mazarel a răspuns:

Si tu ma? am 2 colege din clasa care si-au cumparat, inca 2 prietene la alta clasa straight face se umple lumea de corby, NU NU-TI LUA!