| Elisabeta22 a întrebat:

Merita sa organizez balul bobocilor?))))

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, este bine sa lasi profesorii sa organzieze, fiindca ei stiut totul aoclo.

| dullcat a răspuns:

Daca iti place sa te implici in astfel de provocari si te stii organizata, disciplinata, creativa etc. cel mai probabil da, merita pentru dezvoltarea ta persoanala.

| Hyperion7 a răspuns:

Sincer,având în vedere că e multa mișcare, ești pusa sub presiune, o sa pierzi și niște materie...și mă rog, mai multe chestii, ține de tine daca merita sau nu