| Bris a întrebat:

Merita sa te uiti la Naruto laughing? Adica... il dadea mai demult pe Jetix laughing si imi placea dar cand ma uit cate episoade are imi e groaza sa il reincep.de aceea va intreb pe voi... daca merita se il incep din nou laughing?

8 răspunsuri:
| DianaScorpio a răspuns:

Depinde cat de mult iti place si depinde cat timp ai ca sa te uiti la el, deoarece are multe episoade. Tu stii mai bine decat oricine cat de mult iti place si daca ai timp suficient pentru a-l viziona.

| gabiforstory a răspuns:

Eu zic ca merita, este un Anime foarte reusit si minunat! Bafta la episoade, si mie mi se par multe. laughing

| BlackMillFan a răspuns:

Cauta episodul la care ai ramashappy

| Bris explică (pentru BlackMillFan):

Pfffffff laughing asta fac ....am ramas la episodul in care naruto o intalneste pe tipa aoa blonda cu 2 cozi si ii da un lant laughing ai idee ce episod ar putea fi laughing)?

| BlackMillFan a răspuns (pentru Bris):

Nu stiu episoadele dar trebuie sa fie sezonul 2 credhappy

| Ravenborn a răspuns (pentru Bris):

Tsunade. Episodul 83 parcă. deșii nu cred că mai contează acum dar mna. laughing) Totuși, sunt curioasă dacă acum te mai uiți?

| Wolfy5 a răspuns:

Frate naruto e super eu in momentul acesta ma uit la el ^^ si am ajuns la ep 120 de abia din shipuden, e super super animeu, eu sincer nu cred ca mi-am pierdut timpul sa ma uit la el, si in plus nai asa de multe episoade 210 sau 220 sunt in primul naruto apoi 270 si se mai continua in shipuden ^^ BAFTA laughing eu mai am 100

| Adax3 a răspuns:

Clar ca da, acest anime e foarte de succes si chiar trebuie sa te uiti. Inveti multe chestii din Naruto, chiar si eu am invatat multe ^.^ Bafta, eu chiar ti-l sugerez happy