| anonim_4396 a întrebat:

Mersi mult tutor ce vor citi si mă vor ajuta.
Ma numesc alin si stau in nord Italia.
Pe 15 septembrie am început scoală trecând la liceu, locul in care am cunoscut multa lume dar mai ales am cunoscut o fata. Dupa câteva zile am început sa ne vorbim si sa ne cunsoatem mai bine iar la 1 saptamana ea mi-a cerut sa ne combin iar eu am acceptat. La două zile de la începutul "relatiei" ea a venit plângând la mine si mi-a zis ca este deja cu un băiat, dar respectivul locuieste in Napoli. In acel moment eram putin nervos si i-am zis ca ar fi trebuit sa îmi zică de la început si in plus i-am zis ca ar fi trebuit sa aleagă. Ori pe mine ori pe el. La 2 zile distanță, am iesit dupa ore in parc si am început sa ne plimbam. Ne-am asezat pe o banca si acolo a început sa îmi vorbească despre cum s-au cunoscut ei doi.
Dupa 30 de minute bune de vorba ea a zis ca nu îl poate abandona deoarece sunt de mult timp împreună ( 15 luni) chiar daca intre ei au fost mici divergente au trecut peste ele.
Timp de câteva zile am rămas doar prieteni pana când acum 2 zile mi-a cerut sa iesim, chestie care am acceptat.
Dupa vreo 2 ore de discutii care tratau argumente obișnuite, mi-a propus sa merg in acelasi parc. Odata ajunsi, am stat Putin de vorba si ea a început sa mă pupe usor pe obraz pana am ajuns la mozol.
Dupa 15 minute di pupaturi si pipăieli, respectiva fata a început sa îmi faca sa descheie si sa îmi stimuleze penisul pana a ajunge la orgasm.
Toate astea le-a facut in timp ce era combinată cu băiatul din Napoli.
A doua zi, când ne-am întâlnit am încercat sa o sărut dar m-a refuzat.
Mie încă îmi place de ea si de asta vreau sa va întreb câteva lucruri.
Nu mai stiu ce sa cred din cauza asta va cer ajutorul.
Merită sa mai stau cu ea?
Îmi dati niste sfaturi la cum o pot cuceri definitiv? Adica sa se despartă de acel băiat.

Ps. Îmi cer scuze pentru eventuale greseli gramaticale si astept răspunsuri serioase din partea voastră.

5 răspunsuri:
| NaneSchizophrenia a răspuns:

Rasfat-o, arata-i ca tu o iubesti chiar daca ea inca tine la altu' isi va da seama pana la urmahappy

| AlexandruParaschiv98 a răspuns:

Pai....incearca sa fii mai bun decat actualul si daca spui ca ea ti-a cerut sa fiti impreuna inseamna ca te place,ce sa mai cucersti,uite o metoda duceti-va undeva,la tine, la ea, nu stiu cand nu sunt parintii acasa si faceti dragoste, dupa o sa se desparta de el si o sa fiti impreuna, crede-ma chestia asta va apropie mult!

| Enache_Adnana_1999 a răspuns:

Eu am impresia ca se cam joaca cu tine si sincer daca vei incepe,, sa fugi dupa ea,, nu ajuta cu nimic asa ca zii ori cu mine ori cu el tu decizi, dar dai timp de gandire pentru ca daca iti raspunde pe moment va fi in continuare cu el pe la spatele tau.Asta e parerea mea dar tu totusi gandeste te daca merita

| ronaldoalex a răspuns:

Incearca sa fi mai diferit fata de actualul pe care il arefai pe plac scoate la iesiri vorbiti mai deschis si voi spune-i ca ai planuri marete cu ea spune-i in fata ce simti nu mai sta pe ganduri pana nu este prea tarziu.Bafta!

| Sufletell a răspuns:

Eu zic ca nu mai merita sa stai si nici sa ii mai dai importanta deja ea l-a ales pe el si nu pe tine orice ai face nu o poti desparti de el pentru ca ea a ales deja eu zic ca daca o sa mai incerci sa o cuceresti incerci degeaba asta e parerea mea... sper sa iti fie de ajutor si sper sa gasesti o fata care sa te iubesca doar pe tine...