| 愛日本 a întrebat:

Metin2-privat:Cum se face kingul?
Care evantai se transforma in acela de la 80 si ceva, cap de berbec, dar acela alb? si cum se transforma? Funda si voturi`!

2 răspunsuri:
| Zebub a răspuns:

Kingul se face din otel negru sau steel plate armour +9 in la de 80 nu se transforma ala pica ala alb se face din ala de 80 ala de berbec nu stiu

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai depinde daca sv e pvp daca este il faci din otel +9, pamflet si nu mai stiu ce(ceva cu un cap de sperietoatrelaughingnu stiu cum sa-ti spun) daca e pvm il poti lua dupa server, vb cu gm sa donezi.Stiu ca din evanti de 65 gri iese de 80.in rest nu mai stiu prea bine.Bafta!