| anonim_4396 a întrebat:

Mha... Vreau si eu niste melodii care pot face un dans pe ele...[cele mai tari melodii : fundita+vot] :*

Răspuns Câştigător
| anDa a răspuns:

Florida - Low low low
Darin - Step up
Daca vrei ceva latino poti apela la melodiile [ex]RBD.
Succes!

9 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

50 cent its your birthday noi pe asta am dansat la sfarsitul clasei a 12, am pregatit o grupa de dans si am dansat pe melodia asta, ar mai merge Chris Brown kiss kiss http://www.youtube.com/watch?v=eNII9PDlFJ0 te poti inspira la coregrafie sau Bob Sinclar ft. Sean Paul - Tik Tak (Melodie NOUA! 2010), sau house alexandra stan mr.sexobeat,sau ai putea incerca o melodie rabeasca daca iti plac dansurile orientale dai click ca sa te inspiri la dans http://www.youtube.com/watch?v=wlqHuWISnqg, depinde ce gen asculti.

| bozioru a răspuns:

Ce fel de dans vrei, da mai multe detalii...step, tango, street...
Poti dansa pe orice melodie vrei, in special mai lentawinking

| Rihanna18 a răspuns:

Da...crezi ca daca cautam pe youtube va maiintrebam pe voi...am cautat, dar nu mai am niji o ideea

| Rihanna18 a răspuns:

Nu.nu vreau lentawinking

| Rihanna18 a răspuns:

Eu sunt dansatoarewinking fac dansuri de 8 aniwinking

| Enigmă a răspuns:

Cauta pe youtube. whistling
Hai da-mi o funda puppy dog eyes
>:d

| pItIcOt_7652 a răspuns:

Timbaland-carry out love struck

| ^__^S.y.m.o.^__^ a răspuns:

Beyonce-Sweet Dreams-gasesti coregrafii cate vreilaughing
Beyonce-Upgrade(refrenul)
Rihanna-Rockstar(unele parti)
Daca vrei sa faci un dans iti suerez sa folosesti mai mult de o melodie. Iei putin de-aici putin de-acolo...Mult noroc!

| obsesion a răspuns:

Daca dansezi la bara asta e melodia perfecta...sleeping sun