| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a aparut un cos mare si alb fix in coltul gurii.Cu ce as putea sa-mi dau sa-mi treaca mai repede? Imi tot vine sa-l storc...

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Daca este alb inseamna ca este copt, asa ca poti sa-l storci usurel, cu un tifon curat intre degete si sa dai cu niste crema de galbenele, care este cicatrizanta.

| TiinutsS:╳DiiiD a răspuns:

Pfff.si eu am avut fix in coltul gurii, tot asa, alb.Nu m-am putut abtine si l-am storsblushingApoi am dat cu lotiune pentru fata si a trecut repedebatting eyelashes.